„ДЕТЕЛИНКАТА” И МАКОМ И ОВАА ГОДИНА СО ПОДАРОЦИ ЗА НАЈМИЛИТЕ…

MAKOM веќе традиционално како и секоја година пред Велигденските празници на сите дечиња во градинката им подари пакетчиња, јајца и секако забава и дружење со “ДЕТЕЛИНКАТА”.

Ви благодариме на укажаната можност да и оваа година традиционално, бидиме дел од вашата Велигденска програма. Ви благодариме за гостопримството, Ви благодариме за радоста што ни ја приредивте, Ви благодариме за детските насмевки и силните прегратки.

Среќни Велигденски празници – посакуваат од MAKOM

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза