РАБОТНА СРЕДБА НА ПРЕТСЕДАТЕЛСТВОТО НА ЗДРУЖЕНИЕТО НА ПЕНЗИНЕРИТЕ ОД РАДОВИШ И КОНЧЕ И ГРАДОНАЧАЛНИКОТ РИСТОВ

Денеска се одржа работна средба на Претседателството на Здружението на пензинерите од Радовиш и Конче и Градоначалникот Ацо Ристов.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза