„ДО КОГА“ УШТЕ ЕДНО ДЕЛО НА РАПЕРОТ „LEON“

Новиот проект “ДО КОГА“ на нашиот сограѓанин LEON кој ни се претставува со новата песна и новиот спот!

Песната е посветена за луѓето и нашите блиски кои секојденевно се иселуваат, кој неможеме да ги спречиме со нивните намери и нема да ја намалиме виртуелноста што најмногу ни смета. Оваа е моја песна што многу ми значи, а најавувам уште нови записи и песни во блиска идинина – истакна LEON.

 

Погледнето го видеото (+18)

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


Related Articles

Временска прогноза