НАЈГОЛЕМИОТ МОТО СОБИР НА ПЛАНИНАТА ПЛАЧКОВИЦА

И оваа година нема да изостане најдобрата мото забава во Македонија, за тоа ќе се погрижи повторно нашиот мото клуб „Џинка“.

28/29/30 Јули 2023 година, Мото дом „Џинка“,  на Планината Плачковица, дружба, забава, свирка.

За целосната програма следуваат дополнителни информации во најскоро време….

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

Related Articles

Временска прогноза