ОДРЖАНА 34 СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ

Советот на Општина Радовиш вчера ја работеше својата редовна седница.

Пристуни беа сите советници кој се избрани во Советот на општина Радовиш, а се работеше со претходно донесено решение за Дневен ред од 26 точки.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза