„ЕСЕНСКИ ПЛОДОВИ“ ВО ПОДАРЕШ ПО ЧЕТВРТИ ПАТ

Во недела во Подареш ќе се одржи четвртиот по ред Меѓународен фестивал „Есенски плодови“ .

Отворена покана до сите од страна на организаторот.

 

 Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза