ПУШТЕНИ ВО УПОТРЕБА ПРОСТОРИИТЕ ЗА ПРОДОЛЖЕН ПРЕСТОЈ ВО ООУ „КРСТЕ П. МИСИРКОВ“

Денеска свечено беа пуштени во употреба просториите за продолжен престој за ученици од прво до четврто оделение кои се дел од ООУ „Крсте П. Мисирков“.


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза