ЗЛЕОВО: НАСКОРО ЌЕ СЕ ОДРЖИ МАЃУНАРОДНИОТ ФОЛКЛОРЕН ФЕСТИВАЛ

На 30 март во Злеово ќе се одржи Меѓународниот фолклорен фестивал кој трета година по ред го организира ФА Злевски бисери.

 


 

 

 

 


 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза