ЛЕВИЦА ЛО РАДОВИШ РЕЗЛИЗИРАШЕ АКЦИЈА ЗА ПОШУМУВАЊЕ

Членовите на Левица од Радовиш вчера реализираа пошумување на ридот над градот.

Во акцијата за пошумување учествуваа членови од ЛО Штип, како и носителот на листата на Левица во Изборна единица 4 Саше Јанчев.


 


 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза