ФИЗИЧКИ НАПАД ВО КАЗИНО ВО РАДОВИШ

На 18.03.2024 во 21.00 часот во Полициската станица Радовиш, М.Б.(30) од Радовиш пријавил дека во казино во Радовиш бил физички нападнат од А.К. од Радовиш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

СВР Струмица

 

*фото Архива


 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза