ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ГО ПОСЕТИ РАДОВИШ

Носителот на Изборната единица 4, Венко Филипче од редовите на СДСМ и Коалицијата го посети Општинскиот изборен штаб во Радовиш, потоа заедно со Кандидатот за пратеник од Радовиш Симона Цветаноски имаа средба со граѓаните во Радовиш.


 


 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза