ЗАПОЧНАА РАБОТНИТЕ АКТИВНОСТИ СО БЕКАТОН ЗА ПРЕДВИДЕНИТЕ ЛОКАЦИИ НИЗ ОПШТИНА РАДОВИШ

 

Денеска се започна со работа и достава на бекатон за предвидените локации кои треба да се поплочуваат низ Општина Радовиш.

Започнуваме со уредување со бекатон на повеќе локации во градот и населени места – информираат од општината

 

 

 


 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза