САБОТА ПАЗАРЕН ДЕН ВО РАДОВИШ! ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ПРОГРАМАТА НА ПРОФ. Д-Р ГОРДАНА СИЛЈАНОВСКА ДАВКОВА

 

Можност граѓаните на општина Радовиш да се запознаат со програмата на идниот претседател на Македонија проф. д-р Гордана Силјановска Давкова и новата влада на ВМРО-ДПМНЕ! Секој граѓанин е важен!  За Претседател Гордана Силјановска Давкова. Приклучете се и бидете дел од тимот кој победува! – истакнуваат од ОК ВМРО-ДПМНЕ Радовиш.

 


 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза