ИНФО СЕСИЈА ЗА РОДОВО-СЕНЗИТИВНО ОБРАЗОВАНИЕ


Сесијата која е наменета за наставници и родители ќе се одржи во салата за состаноци на Советот на општина Радовиш на 19.04.2024 година, со почеток од 12.30 часот.

 

 

 

 


 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза