ВИДЕО: ОК ВМРО-ДПМНЕ РАДОВИШ СО БЛАГОДАРНОСТ ДО ЧЛЕНСТВОТО И ГРАЃАНИТЕ ЗА ИЗЛЕЗНОСТА И ПОДДРШКАТА

ОК ВМРО-ДПМНЕ Радовиш со благодарност до членството и граѓаните за излезноста и поддршката која ја дадоа за кандидатот за Претседател Гордана Силјановска Давкова.

Борбата продолжува уште посилно до конечна победа за Македонија повторно горда!

 Приклучете се и бидете дел од тимот кој победува!

 МАКЕДОНИЈА ПОВТОРНО ТВОЈА!

 

Љупче Почивалец

ОК ВМРО-ДПМНЕ

Радовиш

 

  

 

 

 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза