Распишан Јавен повик за доставување на предлог-програми за реализација на традиционалната манифестација САМУН ем ТАТЛИЈА 2024

Општина Радовиш распиша ЈАВЕН ПОВИК за доставување на предлог-програми за реализација на традиционалната манифестација САМУН ЕМ ТАТЛИЈА 2024 година.

Погледнете ЛИНК

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза