Спасени од опожарување се 600 декари јачмен и жито во атарот на Дамјанско поле


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза