ППК Радовиш обезбеди пласман во Супер лига на Македонија

ППК Радовиш обезбеди пласман во Супер лига на Македонија, каде што во најелитното натпреаврување од следната сезона ќе се натпреваруваат 10 екипи.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза