Продолжуваат предвидените активности со бекатон за одредените локации низ општина Радовиш

Продолжува со работа и достава на бекатон за предвидените локации кои треба да се поплочуваат низ Општина Радовиш, се уредува на повеќе локации во градот и населени места – информираат од општината.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза