22 години Мото собир: Следува најголемата забава на планината Плачковица

И оваа година нема да изостане најдобрата мото забава во Македонија, за тоа ќе се погрижи повторно нашиот мото клуб „Џинка“.

26/27 Јули 2024 година, Мото дом „Џинка“,  на Планината Плачковица, дружба, забава, свирка…


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза